3G, 4G антени

Внешние 3G 4G антенныЗовнішні 3G 4G антени дозволяють пристроям приймати сигнал у зоні слабкого покриття, забезпечуючи при цьому користувачів якісним Інтернетом. Для підключення зовнішніх антен, на вашому модемі або роутері повинні бути відповідні роз'єми.

 

3G, 4G модеми

3G, 4G модемы 3G, 4G модеми дозволяють підключатися до бездротового Інтернету по всій Україні на високій швидкості. Деякі модеми можуть роздавати Інтернет по Wi-Fi, тим самим виконувати роль роутера. Для прийому в зоні слабкого покриття є моделі з можливістю підключення зовнішньої антени. Всі представлені пристрої не залочені та працює з будь-якими GSM операторами України: LifeCell, Vodafone, Київстар, ТриМоб.

 

Wi-Fi роутери

Wi-Fi роутерыПісля того, як вас підключили до Інтернету, у ваше приміщення зазвичай заводять ethernet-кабель, який розрахований на підключення одного абонента через провід. Як бути, якщо потрібно роздати Інтернет на кілька пристроїв, включаючи мобільні телефони та планшети? Для цього застосовуються Wi-Fi роутери, які забезпечують всіх домашніх користувачів Інтернетом від одного кабелю (інтернет-провайдера). Ми пропонуємо своїм абонентам роутери, якими користуємося вже не перший рік і які себе зарекомендували з позитивного боку.

 

MikroTik SXT series

MikroTik SXT series – серія продуктивних точок доступу від компанії MikroTik, що працюють у діапазоні частот 2,4 – 5 GHz, з підтримкою стандарту 802.11a/n. Управління точкою здійснюється фірмовою операційною системою - RouterOS, яка має ліцензію 3 рівня, що дозволяє використовувати цю точку в режимі CPE (бездротового клієнта).

 

Переносні 3G, 4G Wi-Fi роутери

3G, 4G роутерыПереносні 3G, 4G роутери дозволяють підключатися до бездротового Інтернету по всій Україні на високій швидкості та роздавати його на кілька пристроїв Wi-Fi. Вбудована ємнісна батарея дозволяє автономно працювати пристрою кілька годин. Для прийому в зоні слабкого покриття є моделі з можливістю підключення зовнішньої антени. Усі представлені пристрої не залочені та працює з будь-якими GSM операторами України: LifeCell, Vodafone, Київстар, ТриМоб.

 

Підсилювачі мобільного зв'язку

Велика віддаленість від базової станції, перешкоди у вигляді рельєфу або різних об'єктів, а також особливість конструкції будівель можуть бути причиною низького рівня мобільного сигналу, через що немає можливості комфортно користуватися мобільним телефоном. У таких випадках ми пропонуємо клієнтам підсилювачі мобільного зв'язку.

 

Комплект для tooway

Tooway - послуга широкосмугового супутникового інтернету, доступна по всій Європі. Послуга надається із високопродуктивного телекомунікаційного супутника KA-SAT, що належить Eutelsat. Супутник розташований на позиції 9E. Послуга Tooway забезпечує швидкість до 22 Мбіт/с на прийом та до 6 Мбіт/с на передачу.