Ваша безпека з Ajax

У сучасних реаліях не обійтися без захисту свого бізнесу та життя. Вибираючи систему захисту, потрібно бути впевненим, що система дозволить жити без страху в сьогоднішньому небезпечному світі.

Ajax
Пропонуючи своїм клієнтам охоронні системи Ajax, ми допомагаємо людям не перейматися тим, що хтось чи щось зможе завдати шкоди бізнесу, житлу чи здоров'ю.

Підключитись до охоронної системи Ajax у Шостці

Ajax зроблена в Україні, використовується в усьому світі і є найтитулованішою системою безпеки в Європі.
При її створенні розробники відмовилися від готових рішень і побудували систему з нуля, доповнивши кращими доступними компонентами.

Ajax хаб

Центром будь-якого комплекту безпеки Ajax є Hub (Хаб). З його допомогою можна захищати не лише своє житло, а й багатоповерхові вілли, бізнес-центри, заводи та господарські споруди.

Jeweller

З підключеними датчиками хаб взаємодіє по радіопротоколу Jeweller – унікальна розробка Ajax, дозволяє безперебійно взаємодіяти з усіма датчиками на відстані до 2000 метрів. Енергоефективність протоколу дозволяє працювати датчикам до 7 років від одного комплекту батарей.

Дані захищені шифруванням. У разі перешкод або спроби заглушити сигнал, Ajax сповіщає про це господаря та охоронну компанію, переходячи на вільну частоту.

Ajax

У хаба немає кнопок управління, все керується через програми, які можна встановити на комп'ютер чи смартфон. Управління безпекою об'єкта, зміна налаштувань хаба та підключених до нього пристроїв відбувається через програми.

MotionCam

MotionCam – датчик руху, при тривозі передасть фотографії зловмисників. Технологія верифікації дозволяє визначити, що відбувається на об'єкті. Ajax оцінює ситуацію навіть за слабкого інтернет-з'єднання, навіть якщо швидкість підключення буде всього 0,5 кбіт/c.

Wings

Завдяки високошвидкісному протоколу Wings фотографії будуть доставлені при нестабільному рівні сигналу і перебоях зв'язку. Протокол розроблений на основі Jeweller і успадкував його найкращі якості.

Завдяки цифровому алгоритму SmartDetect, MotionCam ігнорує домашніх тварин зростом до 50 см. Автономність датчика MotionCam складає до 4 років від встановленого джерела живлення.

MotionProtect

MotionProtect - датчик руху, що кріпиться в місцях ймовірного проникнення зловмисників і повідомляє про перші ознаки вторгнення. Проникнення фіксується за допомогою пасивного ІЧ-сенсора. Тварини до 20 кг і до 50 см на зріст не фіксуються датчиком.

DoorProtect

DoorProtect – датчик відкриття, встановлюється на всі типи дверей та вікна. Повідомляє про їхній злом завдяки геркону, на який впливає магнітне поле.

GlassProtect

GlassProtect – детектор розбиття скла, що реагує на відстані до 9 метрів. Грім, гавкіт собак, машина, що проїжджає повз, та інший шум за вікном, не спровокують хибних спрацьовувань. Електретний мікрофон фіксує лише звук удару по склу та дзвін при падінні.

FireProtect та FireProtect Plus – пожежні датчики. Реагують на дим, стрибки температури, наявність чадного газу. Небезпека сигналізується за допомогою сирени. Дим визначається камерою з фотоелектричним сенсором. При пожежі кілька датчиків включають синхронну тривогу.

LeaksProtect – датчик протікання води. При попаданні крапель на контакти датчика, система миттєво підніме тривогу. Ajax автоматично перекриє воду електроклапаном до прибуття аварійних служб.

Усі хаби містять кілька каналів зв'язку (Ethernet, Wi-Fi, LTE) із зовнішнім світом, що дозволяє своєчасно передати сигнал тривоги користувачеві та охоронній компанії.

Завдяки резервному джерелу живлення, Ajax працюватиме незалежно від електрики в будинку. Автономна робота до 16 години.

Розширити межі безпеки дозволить ретранслятор радіосигналу Rex, який підтримує зв'язок з хабом на відстані до 1800 метрів. Ретранслятори утворюють у системі автономну групу. У ситуації, коли хаб вийде з ладу або з ним перерветься зв'язок, ретранслятор все одно підніме на сполох і включить сирену.

Операційна система OS Malevich, на якій працює хаб та ретранслятор, невразлива від вірусів та стійка до кібератаків.

Максимальна площа покриття однієї системи Ajax при 5 ретрансляторах ReX досягає 35 км2.

Підключитись до охоронної системи Ajax у Шостці

 

Вибираючи нас, ви опиняєтеся під надійним захистом Ajax