Підсилювачі мобільного зв'язку

Велика віддаленість від базової станції, перешкоди у вигляді рельєфу або різних об'єктів, а також особливість конструкції будівель можуть бути причиною низького рівня мобільного сигналу, через що немає можливості комфортно користуватися мобільним телефоном. У таких випадках ми пропонуємо клієнтам підсилювачі мобільного зв'язку.

 

На малюнку можемо бачити, через велику відстань до базової станції, на всьому відрізку маршруту зустрічаються перешкоди, у вигляді лісу та будівель. Вони негативно позначаються на рівні сигналу мобільного зв'язку. Подібна ситуація може бути знайома багатьом мешканцям сіл, де немає якісного мобільного покриття, а для прийняття чи відправлення дзвінка доводиться шукати найвище місце у населеному пункті.

При використанні підсилювача мобільного зв'язку його приймальна антена вловлює слабкий сигнал від базової станції, посилює його і направляє на антену, що передає. Всі мобільні телефони, в зоні дії передавальної антени підсилювача, отримують повноцінний мобільний зв'язок.
Підсилювач мобільного зв'язку буде актуальним не лише в сільській місцевості, а й на віддалених територіях баз відпочинку, у підземних паркінгах, підвалах, а також на територіях, які зашумлені іншими сигналами.У лінійці GSM підсилювачів мобільного зв'язку у нас представлено три моделі:


Lintratek KW16L-GSM - базова модель однодіапазонного підсилювача GSM, в діапазоні 900 МГц, який покриває територію до 300 м2.

 


Lintratek KW20L-GDW - тридіапазонний GSM підсилювач, який може застосовуватися для посилення сигналу GSM(GSM900, GSM1800), 3G(2100Mhz) та 4G Lte(1800Mhz). Потужність пристрою гарантовано забезпечує роботу зв'язку на площі до 800-2000 м2.

 


Lintratek KW23F-GDW – тридіапазонний GSM підсилювач для голосового зв'язку та інтернету стандарту 3G, 4G Lte, що покриває територію на площі від 2000 м2.

Підсилювачі комплектуються всіма необхідними антенами та пігтейлами, і є рішенням під ключ.