Інтернет телебачення

Вже давно минуло той час, коли Інтернет застосовувався для дуже вузького кола завдань. У ті часи його швидкість дозволяла зручно переглядати сторінки в браузері, а також надсилати повідомлення з поштових клієнтів і месенжерів ICQ і Jabber. З технологічною еволюцією вдосконалювався і Інтернет, з'являлися нові технології та протоколи. В наш час Інтернет більше не є якоюсь розкішшю, для якихось вузькоспеціалізованих завдань, зараз це необхідність, яка спрощує нам життя, робить його більш комфортним та технологічним. Телебачення так само не стоїть на місці і тепер до нього можна підключитися не лише через антену, а й через Інтернет.

Переваги Інтернет-телебачення:

  • Не потрібно налаштовувати громіздкі антени;
  • Якщо ви живете на орендованій квартирі, з переїздом дуже легко перенести ваше телебачення. У разі класичних антен, їх потрібно буде демонтувати і знову встановлювати на новій адресі;
  • Інтернет-телебачення завжди надаватиме більше каналів, ніж антена на даху. Можливості класичної антени будуть залежати від телеретранслятора або супутників, доступних до прийому у вашому регіоні. Інтернет-телебачення не має меж і може надавати канали, які можуть транслюватися будь-якими телепередавачами та супутниками всього світу.

Для реалізації Інтернет-телебачення необхідний високошвидкісний безлімітний Інтернет, телевізор та Інтернет-приставка.

Надаємо послугу з підключення до Інтернет-телебачення від відомих і сертифікованих постачальників контенту на українському ринку.