Wi-Fi роутери

Основними виробниками роутерів, які ми рекомендуємо своїм клієнтам, є компанія «Netis» і «Tenda».

Netis Systems Co.Ltd – провідний постачальник мережевих рішень та сучасних технологій. У продуктовій лінійці компанії є велика кількість пристроїв, розрахованих для дому, бізнесу та операторів зв'язку.

 WF2411E, WF2411

Лінійка роутерів WF2411 представлена кількома моделями, що характеризуються швидкістю передачі до 150 Мбіт/с. Ця серія відмінно підійде для роздачі Інтернету по кімнаті, а також у межах сусідніх приміщень з перекриттям в одну стіну.

 WF2419, WF2419E

Лінійка роутерів WF2419 забезпечує обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт/с, це досягається наявністю 2-х антен, які розширюють зону покриття та дозволяють роздавати Інтернет по всьому будинку чи квартирі.

 WF2409E

Модель WF2409E також дозволяє вести обмін даними зі швидкістю 300 Мбіт/с, але наявність 3-х антен розширюють зону покриття бездротової мережі, що дає можливість вільно підключатися до Інтернету не тільки в будь-якій точці будинку, але і за його межею.

Роутери Netis з простими та безпечними налаштуваннями ідеальні для онлайн-ігор, інтернет-телефонії, спільного доступу до файлів, перегляду потокового відео з високою роздільною здатністю.

Tenda (Shenzhen Tenda Technology Co., Ltd) - провідний постачальник мережевих пристроїв та обладнання для домашнього та офісного використання. Просте в установці та використанні, а також доступне за ціною обладнання, вивело компанію в одного з постачальників провідних мережевих пристроїв в Китаї.

 N301, F300

N301 та F300 — прості Wi-Fi роутери зі швидкістю бездротового з'єднання до 300 Мбіт/c, ідеальні для повсякденної роботи та розваг в Інтернеті.

Tenda F3

Tenda F3 - наявність 3-х антен дозволяє ідеально використовувати цей роутер для середніх за розміром квартир та будинків. Процесор Broadcom, що використовується в ньому, - ідеальне рішення для швидкої передачі даних, потокової музики і HD-відео.