3G, 4G модеми

3G, 4G модеми дозволяють підключатися до бездротового Інтернету по всій Україні на високій швидкості. Деякі модеми можуть роздавати Інтернет по Wi-Fi, тим самим виконувати роль роутера. Для прийому в зоні слабкого покриття є моделі з можливістю підключення зовнішньої антени. Всі представлені пристрої не залочені та працює з будь-якими GSM операторами України: LifeCell, Vodafone, Київстар, ТриМоб.

ZTE W02-LW43

ZTE W02-LW43 – 3G/4G USB модем зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с. Може роздавати Інтернет через Wi-Fi, до якого одночасно може бути підключено до 12 пристроїв. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню. У разі роздачі Інтернету лише по Wi-Fi, живлення можна взяти з будь-якого джерела, де є стабільно 5В. При живленні через PowerBank перетворюється на мобільний переносний роутер.

Huawei E303C

Huawei E303C – 3G USB модем з максимальною швидкістю завантаження до 7,2 Мбіт/с. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню.ZTE MF70
ZTE MF70 – 3G USB модем зі швидкістю завантаження до 21,6 Мбіт/с. Може роздавати Інтернет через Wi-Fi, до якого одночасно може бути підключено до 10 пристроїв. Має внутрішню антену, а також роз'єм для підключення зовнішньої антени. У разі роздачі Інтернету лише по Wi-Fi, живлення можна взяти з будь-якого джерела, де є стабільно 5В. При живленні через PowerBank перетворюється на мобільний переносний роутер.

Huawei E3372
Huawei E3372 – 3G/4G USB модем зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с. Може роздавати Інтернет через Wi-Fi, до якого одночасно може бути підключено до 10 пристроїв. Має внутрішню антену, а також два роз'єми для підключення зовнішньої MIMO антени. У разі роздачі Інтернету лише по Wi-Fi, живлення можна взяти з будь-якого джерела, де є стабільно 5В. При живленні через PowerBank перетворюється на мобільний переносний роутер.

Також рекомендуємо ознайомитися з переносними 3G/4G Wi-Fi роутерами, а також з антенами для них.