Переносні 3G, 4G Wi-Fi роутери

Переносні 3G, 4G роутери дозволяють підключатися до бездротового Інтернету по всій Україні на високій швидкості та роздавати його на кілька пристроїв Wi-Fi. Вбудована ємнісна батарея дозволяє автономно працювати пристрою кілька годин. Для прийому в зоні слабкого покриття є моделі з можливістю підключення зовнішньої антени. Усі представлені пристрої не залочені та працює з будь-якими GSM операторами України: LifeCell, Vodafone, Київстар, ТриМоб.

Huawei E5573C

Huawei E5573C - 3G 4G Wi-Fi роутер зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с, до якого одночасно може бути підключено до 10 пристроїв. Наявність акумулятора ємністю 1500 мА*год дозволяє роутеру працювати автономно до 5 годин. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню. Відмінне рішення, щоб брати з собою в дорогу, в зоні впевненого покриття.

ZTE MF920TS

ZTE MF920TS - 3G 4G Wi-Fi роутер зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с, до якого одночасно може бути підключено до 8 пристроїв. Вбудована батарея 2000 мА*год дозволяє роутеру працювати автономно до 6 годин. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню. Наявність дисплею дозволяє по SMS або USSD здійснювати запит балансу. Відмінне рішення, щоб брати з собою в дорогу, в зоні впевненого покриття.

ZTE MF65

ZTE MF65 - 3G Wi-Fi роутер зі швидкістю завантаження до 21,6 Мб/с, до якого одночасно може бути підключено до 10 пристроїв. Наявність акумулятора ємністю 1500мА*год дозволяє роутеру працювати автономно до 4 годин. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню. Відмінне рішення, щоб брати з собою в дорогу, в зоні впевненого покриття.

 

Alcatel EE40VD
Alcatel EE40VD - 3G 4G Wi-Fi роутер зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с, до якого одночасно може бути підключено до 15 пристроїв. Вбудована батарея 1500 мА*год дозволяє роутеру працювати автономно до 5 годин. Має внутрішню антену, немає можливості підключити зовнішню. Одночасна роздача Інтернету по Wi-Fi та USB кабелю. Відмінне рішення, щоб брати з собою в дорогу, в зоні впевненого покриття.

Huawei R216h
Huawei R216h - 3G 4G Wi-Fi роутер зі швидкістю завантаження до 150 Мбіт/с, до якого одночасно може бути підключено до 10 пристроїв. Вбудована батарея 1500 мА*год дозволяє роутеру працювати автономно до 6 годин. Має внутрішню антену, а також два роз'єми для підключення зовнішньої MIMO антени. Відмінне рішення для подорожі та туризму, в зоні слабкого покриття мережі.

Також рекомендуємо ознайомитися з 3G/4G USB модемами, а також з антенами для них.