Інтернет за технологією Wi-Fi

Технологія Wi-Fi так тісно увійшла до нашого життя, що без неї вже важко уявити сучасні пристрої. Смартфони та планшети, ноутбуки та телевізори, навігатори та медіаплеєри, всі ці девайси вміють зв'язуватися з Інтернетом за технологією WiFi. Ми намагаємося йти в ногу з часом і пропонує своїм абонентам Інтернет на основі WiFi технологій.


Переваги на відміну від 3G-4G тарифних планів:

  • По-перше, всі тарифні плани безлімітні, качайте з Інтернету все, що завгодно або дивіться онлайн фільми, трафік у вас ніколи не закінчиться!
  • По-друге, наявність кількох тарифних планів дозволяє кожному підібрати вигідні для нього умови.
  • По-третє, швидкість Інтернет-з'єднання постійна і не знижуватиметься в години навантаження.


Як працює технологія?

На базових станціях оператора встановлено обладнання, що працює на частотах 2,4-5 ГГц. Одна така базова станція може без проблем обслуговувати кілька сотень клієнтів, підтримуючи високу пропускну спроможність.

 

На стіні чи щоглі у клієнта встановлюється приймальне обладнання, яке з'єднується за технологією Wi-Fi з базовою станцією оператора. Кабель від клієнтського обладнання можна безпосередньо підключати до комп'ютера через Ethernet порт, або підключити до роутера, щоб роздавати Інтернет на кілька пристроїв (смартфони, планшети, ноутбуки, телевізори).

Кожен бажаючий, який живе в зоні прямої видимості від базової станції, може стати нашим абонентом, з безлімітним тарифним планом. Для цього необхідно подати заявку та чекати на дзвінок для погодження дати та час встановлення.